Dominik Wald - Moja Historia:

Oto moja historia:

1. Wszystko zaczęło się w gimnazjum, a dokładniej w 3 klasie gimnazjum, kiedy zacząłem zadawać sobie pewne pytania. Pytania te dotyczyły sensu życia lub też po prostu samego życia, najogólniej mówiąc. Zacząłem zastanawiać się czy moje życie może wyglądać inaczej niż wygląda. Miałem określone cechy, co oczywiste, a jedną z nich była nieśmiałość, tak też zastanawiałem się czy całe życie będę nieśmiały czy to da się zmienić.

2. Szukając odpowiedzi na powyższe zagwozdki, z czasem zacząłem uświadamiać sobie, że zmiana osobowości jest możliwa, przez co rozumiałem, że mogę przestać być nieśmiały, a zacząć być pewny siebie. Zacząłem stawiać pierwsze kroki na drodze do osiągnięcia pewności siebie i zacząłem dostrzegać pierwsze efekty.

3. W liceum uświadomiłem sobie, że moje problemy z nieśmiałością są dużo głębsze niż myślałem, przez co uświadomiłem sobie coś, czego nikt inny sobie nie uświadamia, a mianowicie, że nieśmiałość całej ludzkości jest duża głębsza niż nam się wydaje. Na swoim przykładzie poznałem problematykę całej ludzkości. Uświadomiłem sobie na podstawie moich obserwacji, że mój problem nie jest tylko moim problemem, a z dokładnie tym samym problemem boryka się większość osób na tej planecie. Co więcej zaobserwowałem, że ludzie tak jakby nie byli nawet świadomi istnienia tego problemu.

4. Nadszedł czas studiów, więc wybrałem kierunek doradztwa filozoficznego i coachingu. Dlaczego wybrałem ten kierunek? Ponieważ CZUŁEM, że filozofia może być TYM, O CO CHODZI. Nie o co chodzi MNIE, lecz o co chodzi NA ŚWIECIE, o co chodzi CAŁEJ LUDZKOŚCI. Nie byłem pewny, dopóki nie zaczęły się pierwsze zajęcia na studiach. Wtedy nabrałem dużo pewności siebie, jednak wiedziałem, że aby zdobyć pewność siebie nie wystarczy zagadać kilku czy nawet kilkudziesięciu obcych osób, lecz potrzeba wiele, wiele, wieeeeeeeeeeele więcej. Gdy na coraz to kolejnych zajęciach zgłębiałem pewne podstawowe tajemnice ludzkiego umysłu, wiedziałem już, że to jest droga, którą nie podążają ludzie, co więcej nawet ci, którzy wraz ze mną studiowali na tym kierunku. Najczęściej mówili mi, że ten kierunek ich nie interesuje, nie ma po nim PRACY lub PRZYSZŁOŚCI. Podczas gdy ja cieszyłem się, że trafiłem na drogę, która zaprowadzi mnie do najwyższej istniejącej wartości, czyli Prawdy, inni mówili, że studiowanie na tym kierunku nie ma sensu, ponieważ nie ma po nim PRACY.

5. W pewnym momencie trafiłem na wiedzę, którą można określić filozoficzno-psychologiczną na zaawansowanym poziomie, lecz to nie jest dobitnie trafne określenie. Wiedza ta pozwala na wyzwolenie umysłu spod kłamstwa w którym żyje cała ludzkość. Odkryłem i głęboko uświadomiłem sobie dwa błędy, które może popełnić człowiek: 1. Uwierzyć w kłamstwo, 2. Nie uwierzyć w Prawdę. KONIEC BŁĘDÓW, JAKIE MOŻE POPEŁNIĆ ISTOTA LUDZKA W SWOIM ŻYCIU. Obok tej Prawdy jest wiele innych, których odkrycie i zrozumienie jest KRYTYCZNE, celem życia w SPOKOJU I SZCZĘŚCIU.

Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na porady mailowe lub szukasz borykasz się z różnymi problemami już długi czas i w dalszym ciągu nie widzisz, aby coś się w związku z nimi zmieniło na lepsze, koniecznie zapisz się na mój newsletter oraz skorzystaj ze specjalnych konsultacji. Możesz to zrobić klikając poniżej.

Kadr z filmu "Zły Demiurg" 2022r, reż. Dominik Wald

Oto moja historia filmowa:

Od dziecka pasjonuję się filmami oraz aktorami. W pewnym sensie pewne było, że będę z czasem starał się dostać do świata kina i związać z nim swe życie. 

W 2015 roku zacząłem kręcić swoje filmy, czyli zacząłem działać jako scenarzysta, reżyser i aktor, przy czym w pewnym sensie najbardziej interesuje mnie bycie aktorem. Regularnie występuję w swoich fabularnych filmach oraz gram małe role statystyczne w filmach mainstreamowych. 

Pracowałem na planach filmowych, na których miałem okazję spotkać artystów takich jak Agnieszka Holland, Vanessa Kirby, Jerzy Stuhr, Jack Roth i wielu innych.

W 2017 roku spotkałem na żywo i miałem okazję porozmawiać w cztery oczy, z okazji premiery filmu “Maya Dardel”, z grającą w nim Rosanną Arquette, co okazało się być czymś, co określam jednym z najważniejszych wydarzeń w moim życiu

Poza tworzeniem filmów jestem wielkim pasjonatem ich oglądania, co poskutkowało utworzeniem przeze mnie specjalnego systemu oglądania filmów, który został przeze mnie nazwany “Listą”. Jest to lista moich ulubionych aktorów, z którymi oglądam wszystkie filmy, w których wystąpili. Lista jest prowadzona od kiedy sięga ma pamięć, gdy byłem małym dzieckiem, lecz wtedy nie byłem jej jeszcze w pełni świadomy. Jest to coś, co jest stale rozwijane.

Osoby, pasjonujące się światem kina, mające jakieś doświadczenie, serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Być może uda nam się wspólnie coś stworzyć.

Jakby co, pisz maila na: kontakt@dominikwald.pl